stad Tasarm stad Tasarm stad Tasarm stad Tasarm stad Tasarm stad Tasarm

MARKALAR

Seranit
Türkiye’nin ilk Teknik Porselen üreten fabrikası olarak 1992 yılında kurulan, kaplama malzemeleri sektöründe iç mekan ve dış cephe uygulamaları için %100 porselen karo üreten Seranit, yenilikçi yaklaşımı, zengin renk, efekt ve ebat seçenekleri ve trend belirleyen tasarımlarıyla mekanlara değer katıyor.
Duvarit
1842’den bugüne vitrifiye üreten Alman firması zaman içinde vitrifiye , banyo mobilyası , rüya banyolar için küvetler ve spa ürünleri üreten global bir firmaya dönüştü ve 60’dan fazla ülkede "Yaşayan Banyolar" fikrini somut gerçeğe dönüştürdü.
Würth
Adolf Würth GmbH & Co. KG, profesyonel kullanım için montaj malzemeleri ve bağlantı elemanları ticaretinde uzman bir kuruluştur. Würth Grubu’nun temel ürün programı 100.000’den fazla yüksek kalitede üründen oluşur. Vidalar, civatalar, somunlar, pullar, dübeller, kimyasal ürünler, el aletleri, makineler, mobilya aksesuarları, inşaat aksesuarları, depolama ve stok yönetim sistemlerini içeren ürün çeşitleriyle, profesyonel kullanıcılara hizmet sunmaktadır.
Grohe
Bir Alman markası olan GROHE rakipsiz kalite, üstün tasarım ve etkileyici teknolojisiyle 70 yılı aşkın süredir bizlere hizmet vermektedir. En değerli kaynağımız olan suya verdiği önemi çevreye duyarlı ve uzun kullanım ömürlü ürünleriyle yaşadığımız yerlere taşımakta ve gelecek için de standardı belirlemektedir.
Gessi
İyi bir dizayn ve fonksiyonelliğin bir araya gelmesiyle oluşturduğu mükemmel uyumu armatürleri ile hayatımıza taşıyor. Dizayn , kalite ,detay ve yeniliğe olan tutkusuyla tüketiciler tarafından talep edilen bir sanat objesi haline gelerek güzelliği sevenleri gelecek ile bugünü buluşturan bir yolculuğa çıkarıyor.
Huppe
1889 yılında Almanya'da kurulan Hueppe , Avrupa ve Türkiye'yi duş kabini ile tanıştırdı. Bugünde banyonuzda kalite, estetik ve işlevselliğin öncüsü olmaya devam ediyor.
Sonia
Bir İspanyol markası olan Sonia aksesuarlarıyla sadece konutlarınızı değil genel kullanım WC’ lerini ve otel odası banyolarını da şıklaştırmaktadır.
Miele
Miele ev cihazları uzun ömürlüdürler. Başka hiçbir marka bu kadar uzun kullanım ömrüne ulaşamamaktadır. Bağımsız Krefeld çamaşır araştırma enstitüsünün (wfk) yaptığı testler, test edilen cihazlar arasında yalnızca Miele çamaşır makinelerinin neredeyse 5000 yıkama turu dayandıklarını göstermiştir – bu da 20 yıl kullanım ömrü anlamına gelir.
SMEG
İtalyan estetiğini 60 yıldır evlerimize taşıyan SMEG; “Retro” tarzı ürünler ile beyaz eşya kavramını değiştiriyor. SMEG, kendi tarzını arayanlara farklı renk ve tasarımlarla standart mutfak kavramının dışına taşmaya çağırıyor. Renginizi hayatınıza yansıtın.
Blum
İnspiration-Boulevard' da dolaşın ve Blum' un renkli yaşam alanlarını ziyaret edin. Caddeden görülen yaşam alanlarının camına tıklayın veya fikir almak istediğiniz odayı seçin. Ailelerin yaşadıkları evlere girin; hem güzel hem işlevsel yaşam alanı örneklerini görün ve Blum ürünlerinin kullanım imkanlarını keşfedin.
Franke
Her mutfağı harika kılmak için tasarlanmış sistemler. Güzel anlarda sofrayı yemek servisi sistemlerimizle donatın. Her banyo gerçekten harika olma potansiyeline sahiptir. İçecek sistemlerimizle her servisi harika hale getirin.
Elica
Davlumbaz sektöründe faaliyet gösteren Elice, şirket seviyesinde ELİCA S.P.A. ISO 9001 sertifika sahibidir: VISION 2000 üretim ve dizayn alanında yüksek standart garantisi verir. ISO14001 çevresel yönetim alanında yeterlilik belgesidir. Tüm ürünlerimiz CE işaretini taşır, bu da EC elektromanyetik uygunluk normlarına ve düşük voltaj normuna uygun olması anlamına gelir.
Serra
Türkiye’nin lider seramik üreticisi Seranit’in vizyoner ve yenilikçi bakış açısı ile ilk tohumlarının atılmasında rol oynadıgı Serra; teknoloji, kalite ve tasarım alanında dünya standartlarını zorlayan bir marka olarak doğdu. Mükemmellik iddiası ile geliştirilen Serra sadece seramiği değil, Türkiye’nin yaratıcı, sanatsal değerlerini ve eserlerini ürüne dönüştürerek dünya sahnesine sundu. Türk, İtalyan, İspanyol tasarımcıların yaratıcılığı ile minimalistten, renkli çalışmalara, üç boyutlu tasarımlardan düz beyaz ürünlere kadar geniş bir ürün gamı beğeniye sunuldu.

Mükemmelliği arayanların vazgeçemeyeceği bu dünya markası; her ülkedeki tüketicinin ihtiyaçlarına ve beğenisine uygun, tasarım ve kalitede en üst düzeyde memnuniyet sağlayan bir ürün olarak dünyanın önde gelen seramik markaları arasındaki yerini aldı. Marka sunduğu tasarım ve kalite ile kendisini geliştirmeye, sanatı destekleyerek zevk sahibi bireylerin hayatını doldurmaya devam edecek.
.